(066) 714-03-88 | Оберіть мову: UA / RU / EN

Відгуки

Як би просто це не звучало, але відгуки дійсно допомагають мені покращити якість співпраці з клієнтами, враховувати певні нюанси та надавати оптимальні рішення для поставлених замовником завдань.

Написати відгук

Миколай
Співпрацюємо з Євгеном вже не перший рік. Так як у нас багато об'єктів для зйомки (катери, яхти, теплоходи), то пробували багато фотографів, і повірте, є з чим порівнювати. Після першої ж зйомки стало зрозуміло, що з якістю картинки все добре. Обговорили ціну на оптове замовлення і тепер працюємо. Терміни, час та оперативність (а їздити треба практично у всі Київські та заміські яхт клуби) повністю відповідають нашим очікуванням. Дякую за роботу.
Віта
Дуже рада, що знайшла Євгена. Комунікабельній, завжди пунктуальний. Може приїхати навіть на 6 ранку) Проконсультує як и коли краще провести зйомку квартири чи офісу, по ходу підкаже що потрібно прибрати, чи куди переставити. Кінцеву роботу віддає швидко. Робить нам приємні бонуси, як постійним клієнтам)
Олександр
Спочатку працювали з Євгеном як зі звичайним фотографом інтер'єрів. Нам було важливо показати функціонал та розміщення в інтер'єрі наших меблів. Потім Євген запропонував зробити нам портфоліо з меблями у форматі віртуального 3D-туру. Тепер ми замовляємо лише 3D-тур, тому що звичайні фотографії йдуть у комплекті. Дуже зручно.
Вікторія
Стали співпрацювати з Євгенієм ще у тому році. Наша фірма займається ремонтом квартир під ключ. То для нас було важливо показати усі частини квартири, навіть маленькі, такі як ванна та туалет, адже звичайні фотографи такі місця фотографують з трудом. Але для Євгена це не зіставило великих зусиль) Тепер маємо чудові 3D-тури квартир та бонусом звичайні фотографії маленьких приміщень. Рекомендую звертатися до Євгена.
Владислав
Після того як наш шиномонтаж переїхав на нове місце у нас не там відображалася точка на Google картах та доводилося клієнтам постійно пояснювати де ми знаходимося. Євген допоміг нам змінити розташування точки на карті і відзняв нам 3D-тур.
Олег
Так як наш магазин знаходиться у ТЦ серед багатьох інших. Наші клієнти часто питали, як до нас пройти. З'явилася ідея відзняти 3D тур від входу в магазин до нашої точки. Запросили Євгена. Дуже сподобалася опція, що можна після зйомки прибрати з туру кілька точок і не платити за них (бо на наш погляд вони були зайві).
Олена
Почитала тут відгуки, і склалося враження, що вони майже всі позитивні) Але в цьому немає нічого особливого) Євген добре впорався з поставленим завданням. 3D-тур квартири вийшов гарний. Також до нього додали картинки з візуалізацією та план. Дуже зручно тепер показувати 3D тур клієнтам, та їхати нікуди не треба.
Юлія
До нас у кафе прийшли так звані «представники Гугла» і стали нав'язливо пропонувати свої послуги з 3D-турів. Мені такий підхід не сподобався. Після телефонування до кількох фірм потрапила на Євгена. Проконсультував, відповів на всі запитання, домовились про зйомку. Оскільки знімали у робочий час, довелося почекати, коли клієнти кафе звільнять столики. Витратили звичайно більше часу на зйомку, ніж планували, але жодних доплат Євген не просив, все як і домовлялися. Так що якщо будете проїздом, заходьте на каву :)
Артем
Домовилися з Євгеном на фотозйомку 3D-турів наших магазинів з розміщенням їх на Google картах. Так як магазини знаходяться по всьому Києву, розподілили зйомки на кожен день по одному. Готову роботу чекати довго не довелося. Дуже зручно, коли отримуєш два варіанти туру, один для сайту, а другий розміщується на Google картах. Тепер після ремонту якогось магазину запрошуємо знову Євгена. Дуже зручно з ним працювати.
Анастасія
Сподобалося, як Євген прагне зробити все максимально якісно. Порадив не проводити зйомку фасаду з вулиці, коли погана погода. Потім сам під'їхав та сфотографував фасад коли була хороша погода. Дякую. Успіхів вам у роботі.
Максим
Я звичайно не дуже прискіпливий до якості. Але коли здаєш квартиру іноземним туристам, то хочеться щоб у турі все виглядало красиво. Перепробував кілька фотографів, які займаються 3D-турами, жоден з них не виправдав мої очікування. Все виходило якесь темне. Я вже подумав, що у Києві знайти нормального фахівця не вдасться. Але тут випадково замовив тур у Євгена. Після фотозйомки він на прикладах показав той самий кадр, знятий минулим фотографом та його роботою. Різницю можна побачити відразу! Дякую!
Катерина
Спочатку шукали хто б зміг зробити нам 3D-тур та обдзвонили достатню кількість фірм. Так як у нас велике приміщення, а саме скеледром, то були свої нюанси, коли можна проводити зйомку і скільки на це виділяти часу. Багато фірм пропонували закрити скеледром на пів дня або проводити фотозйомку вночі. Нам обидва варіанти не підходили. Зателефонували Євгену, він усе пояснив, і за 2 години до відкриття нашого скеледрому вся зйомка 3D-туру була готова. Дякую!
Миколай
Раніше якось не розглядали варіант 3D-туру для наших бізнес-центрів. Отримали пропозицію від Євгена. Запросили до нас та підрахували загальну вартість. Планували зняти один БЦ, а зняли всі 3. Сподобалося, що Євген сам зняв зовнішню частину рано вранці і потім швидко скинув все на затвердження. Зробленим 3D-туром все наше керівництво залишилося задоволеним. Дякую, приємно з вами працювати.
Олена
Іноді дуже складно відразу знайти потрібного фотографа. Але з Євгеном нам пощастило. Після першого дзвінка з'ясувала всі питання, що цікавили мене. Оскільки наші клініки надають послуги на високому рівні, хотілося, щоб і сам 3D-тур передавав усі нюанси. Так, було нелегко, перезнімали деякі кабінети (міняли розташування обладнання), поки не досягли потрібного результату. Дякую Євгену, за те, що розуміє своїх клієнтів.
Юрій
Починали співпрацювати з Євгеном ще у 2016 році. Робили 3D-тури нашим стоматологічним клінікам. Фотозйомку нових клінік довіряємо лише Євгену. Ціна та якість зйомки відповідають його досвіду роботи.
Ганна
У нас вже був 3D-тур, але оскільки ми зробили ремонт приміщення та втратили контакти попередніх виконавців, то звернулися до Євгена. Він нам показав різницю між нашим старим туром та новим. Відразу стало зрозуміло, що попередні виконавці – звичайні дилетанти. Але оскільки тему 3D-туру не вивчала, то й порівнювати було нема з чим. Дякуємо Євгену за роботу, після наступного ремонту тепер обов'язково до вас.

Клієнти

kfcaskonamielektemamamiakrvglassosmart livingeco lavkafargoapteka dobrogo dnyamonopizzabila romashkaprofgroupbbq24scarbnicafavor parksmeglumidentlucky look