(066) 714-03-88 | Оберіть мову: UA / RU / EN

Запитання та відповіді

Що таке віртуальний тур
Віртуальний тур – сукупність фотографій (панорам) у форматі 360°, які об'єднані між собою точками переходів, що дозволяє віртуально переміщуватися по приміщенню.
Віртуальний тур дозволяє побачити інтер'єр закладу з максимально можливим кутом огляду. Стоячи на одному місці можна озирнутися навколо і подивитися вгору або вниз. Звичайне фото нам дає лише плоске відображення маленької частини інтер'єру і не показує всю картину повністю.
Скільки часу займає фотозйомка та створення віртуального туру
Знімальний процес займає від 30 хвилин до 2-3 годин, залежно від площі об'єкта, складності зйомки та побажань замовника.
Створення туру також залежить від площі приміщення, що знімається, і зазвичай займає від 1 до 5 робочих днів.
Публікація туру на картах Google залежить від модерації і зазвичай займає 1-3 дні.
У мене немає сайту для розміщення 3D-туру
Всім клієнтам надається безкоштовний хостинг туру на 1 рік. У вас буде постійне посилання на тур, яке ви можете просто надсилати вашим клієнтам і воно буде працювати як на мобільних телефонах, так і на комп'ютерах.
А тур якій розміщений на Google картах не потребує додаткового сайту чи хостингу.
А якщо знадобиться внести зміни до свого туру через деякий час
Ваш віртуальний тур зберігається в архіві. Якщо ви захочете внести зміни або додати нові панорами (точки), достатньо буде просто знову звернутися до мене.
Як розмістити віртуальний тур на своєму сайті
Консультація та допомога у розміщенні віртуального туру на вашому сайті.
Технічна підтримка віртуального туру здійснюється протягом усього часу їх використання. У разі виникнення будь-яких питань я завжди вас проконсультую та допоможу.
Чи працюєте ви з юридичними особами
Так, я працюю як із фізичними, так і з юридичними особами.
Для юридичних особ доступна безготівкова оплата по рахунку з наданням необхідних документів для бухгалтерії. Вартість послуг для юридичних осіб не збільшується.

Клієнти

kfcaskonamielektemamamiakrvglassosmart livingeco lavkafargoapteka dobrogo dnyamonopizzabila romashkaprofgroupbbq24scarbnicafavor parksmeglumidentlucky look