(066) 714-03-88 | Оберіть мову: UA / RU / EN

3d зйомка квартир, сучасні технології у сфері нерухомості

3D тур квартирою – це не тільки зручний та швидкий спосіб продажу нерухомості, але й чудова можливість представити ваше житло в найкращому вигляді. Як тільки ви замовите 3D тур у 360 Expert, наш професійний фотограф приїде у вашу квартиру, та створить високоякісний віртуальний тур.


Нові роботи з портфоліо


3D-тур надає можливість розмістити усю необхідну інформацію в одному місці.

  1. План квартири та об’єм кімнат
  2. Стан об'єкта
  3. Ремонт, меблювання
  4. Наявність побутової техніки
  5. Вид з вікна

Ціни

  • 1 кімнатна квартира – 2.000 грн.
  • 2 кімнатна квартира – 3.000 грн.
  • 3 кімнатна квартира – 4.000 грн.

3D-тур дає максимально вичерпну інформацію та працює на вас у будь-який час доби

Замовити 3D-тур

foto
Пишіть або телефонуйте, відповім на ваші запитання


 
(096) 529-58-51
icon viber (096) 529-58-51
icon telegram (096) 529-58-51

За допомогою спеціального обладнання фотографується кожна кімната, створюються 360-градусні панорамні зображення. Потім ці фотографії збираються в єдиний 3D тур, який можна переглядати на комп'ютері, планшеті чи смартфоні. Ви зможете пройтися по кожній кімнаті, розглянути деталі інтер'єру, наблизити та віддалити зображення, так що покупець отримає повне уявлення про вашу квартиру.

Переваги 3D туру очевидні. По-перше, він дозволяє потенційним покупцям оглянути квартиру у будь-який зручний для них час, не виходячи з дому. Це особливо важливо за умов обмежень, коли фізичні відвідування чужих приміщень може бути утруднені. По-друге, 3D тур дає можливість побачити квартиру з усіх ракурсів та оцінити її простір та функціональність. Покупці зможуть краще уявити собі, як розташовуватимуться меблі та предмети інтер'єру, та прийняти більш обґрунтоване рішення про покупку.

Крім того, 3D тур допомагає залучити більше зацікавлених осіб до вашої нерухомості. Потенційні покупці, які бачать віртуальний тур, вже мають уявлення про квартиру і можуть одразу виявити зацікавленість. Це значно прискорює процес продажу та може допомогти досягти максимальної ціни.

360 Expert у Києві має багатий досвід у фотозйомці та створенні 3D турів як для приватних клієнтів, так і для ріелторів. Ми знаємо, наскільки важливо надати покупцям максимально повну інформацію про нерухомість. Наш фахівець допоможе вам створити привабливий та інформативний 3D тур, який підкреслить усі переваги вашої квартири.

Не пропустіть можливість використовувати новітні технології та залучити більше потенційних покупців. Замовляйте 3D тур зараз та переконайтеся в його ефективності.


Клієнти

kfcaskonamielektemamamiakrvglassosmart livingeco lavkafargoapteka dobrogo dnyamonopizzabila romashkaprofgroupbbq24scarbnicafavor parksmeglumidentlucky look