(066) 714-03-88 | Оберіть мову: UA / RU / EN

Віртуальний тур 360, замовляйте за вигідною ціною у Києві

Віртуальний тур 360 - серія 3Д панорам, що з'єднані між собою. У свою чергу, така фотозйомка є серією знімків, що зроблені на 360 градусів (при чому, з одного місця зйомки) та пошиті в одну величезну панораму. Завдяки подібній фотозйомці у користувача створюється ефект віртуальної присутності на місці зйомки та відкриває відвідувачу можливість подивитися у будь-який бік знятого приміщення, а також прогулятися по всьому об'єкту зйомки.


Нові роботи з портфоліо


Ціни від 2.000 грн.

3D-тур дає максимально вичерпну інформацію та працює на вас у будь-який час доби

Замовити 3D-тур

foto
Пишіть або телефонуйте, відповім на ваші запитання


 
(096) 529-58-51
icon viber (096) 529-58-51
icon telegram (096) 529-58-51

Майстер 360 Expert проведе усі необхідні роботи за допомогою спеціальних програм для перетворення відзнятих фотографій у сферичні панорами для демонстрації зацікавленим користувачам.

Тури на 360 градусів зазвичай викладаються для користувачів Інтернету, щоб ті мали можливість сформувати повну картину про потрібний об'єкт, оглянути обстановку та інтер'єр приміщень, а також розглянути екстер’єр.

Створення віртуального туру не обмежуються розміщенням в мережі Інтернету: цікавим буде використання як пам'ятного або ознайомлювального сувеніра (на CD-диску, USB носії) для відвідувачів виставки, музею, пам'яток архітектури, автосалону.

Безумовно, для такого типу фотозйомки, як панорама, знадобиться спеціальне обладнання. Але можна піти більш простим шляхом і замовити у 360 Expert якісний віртуальний тур. Безумовно, ціна на створення панорами відрізнятиметься, залежно від часу проведення, швидкості зйомки та складності об'єкта, але я завжди залишаюсь лояльним до своїх замовників.

Фотозйомка зараз актуальна, як ніколи: розвиток IT-технологій рухається просто гігантськими темпами, а необхідність утримувати та дивувати відвідувачів залишається значною. Варто зазначити, що замовляючи створення панорами на 360 градусів, Ви йдете в ногу з часом, що однозначно оцінять Ваші клієнти!

Технологія створення віртуальних панорам на сьогодні займає почесні лідируючі позиції для ознайомлення або збереження спогадів про місце зйомки в місті Київ. Віртуальні тури активно використовують як комерційні структури (наприклад, готелі, ресторани, кафе, агенції нерухомості), і соціальні, історико-культурні (виставки, музеї, галереї).

360 Expert пропонує Вам послуги професійні послуги, відмінний сервіс, індивідуальний підхід до кожного замовника та приємні ціни.


Клієнти

kfcaskonamielektemamamiakrvglassosmart livingeco lavkafargoapteka dobrogo dnyamonopizzabila romashkaprofgroupbbq24scarbnicafavor parksmeglumidentlucky look