(066) 714-03-88 | Оберіть мову: UA / RU / EN

Фотозйомка на 360 градусів, сферичні панорами

Сферичні панорами - це унікальна можливість, не встаючи, отримати найбільш докладне та повне уявлення про потрібний об'єкт, з оглядом на всі 360 градусів навколо. В основі сферичних панорам лежать зображення, зібране з безлічі окремих кадрів, спроектоване в куб або сферу. Характерна риса подібної фотозйомки - максимальний кут огляду (а саме 360х180 градусів), що дозволяє повністю відобразити навколишній простір.

Фото на 360 градусів має широкий спектр застосування: починаючи від демонстрації будівництва, нерухомості, готелів, нічних клубів, ресторанів, автосалонів, торгових центрів і закінчуючи іншими об'єктами, де необхідний об'ємний повноцінний огляд (скажімо, меблеві салони, туризм, дизайн інтер'єрів).


Нові роботи з портфоліо


Ціни від 2.000 грн.

3D-тур дає максимально вичерпну інформацію та працює на вас у будь-який час доби

Замовити 3D-тур

foto
Пишіть або телефонуйте, відповім на ваші запитання


 
(096) 529-58-51
icon viber (096) 529-58-51
icon telegram (096) 529-58-51

Сферичні фото являють собою панорамну фотографію, спроектовану на сферу, яку можна легко розглянути, зміщуючи в потрібному напрямку точку огляду.

Віртуальний тур по Києву дозволяє лише за допомогою мобільного телефона або комп’ютера, не виходячи з дому, офісу, віддалити або наблизити потрібний предмет, озирнутися навколо, а також пройтися у різні кімнати.

Подібна інтерактивність фото на 360 градусів створює ефект безпосередньої присутності навіть якщо Ви бачите об'єкт вперше.

Створення такого дива техніки, як віртуальний тур, - справа не легка; безумовно, знадобиться спеціальна високопрофесійна техніка, а також досвід роботи. Все це, та навіть більше, Ви отримаєте, замовивши сферичні фото у 360 Expert. Ми завжди підемо назустріч нашим замовникам, пропонуючи оптимальні ціни. Безумовно, при створенні віртуальних турів враховуються всі побажання клієнта. Замовити сферичну панораму у нашого майстра у місті Київ – це лояльна ціна, професійна якість та відмінний сервіс.

Створення сферичних фото - також дуже ефективний спосіб привернути увагу до різноманітних бізнес-проектів, культурних заходів.

360 Expert з радістю запропонує Вам допомогу при створенні якісних, високопрофесійних, детальних сферичних панорам та докладних віртуальних турів.

Віртуальний тур допомагає детально продемонструвати потрібний об'єкт і дає можливість зекономити особистий час.


Клієнти

kfcaskonamielektemamamiakrvglassosmart livingeco lavkafargoapteka dobrogo dnyamonopizzabila romashkaprofgroupbbq24scarbnicafavor parksmeglumidentlucky look