(066) 714-03-88 | Оберіть мову: UA / RU / EN

Замовити 3d тур квартири в Києві, доступні ціни та професійна якість

Вітаю всіх шанувальників комфортного перегляду нерухомості. У нашому сучасному світі, де час – найцінніший ресурс, 3D тури квартир стали незамінним інструментом для успішних угод. І якщо ви хочете продати або здати свою квартиру, то замовлення 3D туру – це те, що вам потрібно.


Нові роботи з портфоліо


3D-тур надає можливість розмістити усю необхідну інформацію в одному місці.

  1. План квартири та об’єм кімнат
  2. Стан об'єкта
  3. Ремонт, меблювання
  4. Наявність побутової техніки
  5. Вид з вікна

Ціни

  • 1 кімнатна квартира – 1.000 грн.
  • 2 кімнатна квартира – 2.000 грн.
  • 3 кімнатна квартира – 3.000 грн.

3D-тур дає максимально вичерпну інформацію та працює на вас у будь-який час доби

Замовити 3D-тур

foto
Пишіть або телефонуйте, відповім на ваші запитання


 
(096) 529-58-51
icon viber (096) 529-58-51
icon telegram (096) 529-58-51

360 Expert спеціалізуємося на професійній фотозйомці та створенні якісних 3D турів для нерухомості. Наша команда досвідчених фахівців має всі необхідні знання та інструменти, щоб зробити вашу квартиру максимально привабливою для потенційних покупців або орендарів.

Однією з головних переваг 3D туру є можливість віддаленого перегляду квартири. Потенційні клієнти можуть ознайомитися з кожним куточком приміщення, вивчити планування, розміри, оздоблювальні матеріали та інші важливі деталі. Все це робить процес вибору та прийняття рішення більш зручним та швидким.

360 Expert пропонує доступні ціни на послуги створення 3D туру. Ми розуміємо, що кожен клієнт має свої вимоги та бюджет, тому готові запропонувати різні варіанти пакетів послуг, що включають як базові, так і додаткові опції.

Замовити 3D тур квартири у Києві у 360 Expert – це вибрати професійну якість. Не прогавте можливість максимально ефективно продати або здати свою нерухомість. Зверніться до нас вже сьогодні та отримайте високоякісний 3D тур квартири за вигідною ціною.


Клієнти

kfcaskonamielektemamamiakrvglassosmart livingeco lavkafargoapteka dobrogo dnyamonopizzabila romashkaprofgroupbbq24scarbnicafavor parksmeglumidentlucky look