(066) 714-03-88 | Оберіть мову: UA / RU / EN

Фотозйомка 3D турів та панорам, віртуальні тури у Києві

Іноді, щоб детально показати прохід до закладу з вулиці, інтер'єр, розміщення паркінгу для автомобілів, звичайних фотографій буває недостатньо. Відмінним рішенням у такому разі стане створення віртуального туру або панорами. На сьогодні віртуальні тури почали застосовуватися практично у будь-яких сферах бізнесу та розваг, тому актуальним стало знайти справжнього фахівця по фотозйомці віртуальних турів.


Нові роботи з портфоліо


Ціни від 2.000 грн.

3D-тур дає максимально вичерпну інформацію та працює на вас у будь-який час доби

Замовити 3D-тур

foto
Пишіть або телефонуйте, відповім на ваші запитання


 
(096) 529-58-51
icon viber (096) 529-58-51
icon telegram (096) 529-58-51

3D панорама є зйомкою серії кадрів, що збираються в єдине ціле певним чином. 3D тур створює відчуття повної присутності, дає можливість поринути у атмосферу, а також докладно розглянути усі необхідні деталі.

360 Expert пропонує Вам замовити створення віртуального туру в місті Київ за дуже приємною ціною!

Фотозйомка 3D турів включає створення сферичних панорам. Ціна різних видів 3D турів відрізняється залежно від складності роботи та термінів виконання, але завжди залишається лояльною до наших замовників.

Сферична панорама - найточніший спосіб зробити повний огляд приміщення: 180 градусів по вертикалі, 360 градусів по горизонталі не залишать непоміченими навіть найдрібніші деталі.

Гігапіксельну панораму часто замовляють для детальних оглядів міст з високих точок міста. На подібній панорамі можна розглянути найдрібніші деталі.

Віртуальний тур від 360 Expert - чудовий спосіб надати Вашим клієнтам повне уявлення про Ваш фірмовий продукт, інтер'єр ресторану, приміщення готелю. Крім того, 3д тур - це ще й відмінна можливість зробити якісний та докладний звіт про події на масових заходах або ж виставках у Києві.

Також панорамні віртуальні тури будуть цікавими компаніям, які надають послуги у сфері оренди житлової нерухомості, комерційних та промислових об'єктів. Власники торгових площ можуть замовити створення 3д туру з використанням елементів власного корпоративного стилю.

3D панорама - чудовий спосіб розповісти клієнтам про свою діяльність доступно, яскраво та детально!


Клієнти

kfcaskonamielektemamamiakrvglassosmart livingeco lavkafargoapteka dobrogo dnyamonopizzabila romashkaprofgroupbbq24scarbnicafavor parksmeglumidentlucky look