(066) 714-03-88 | Оберіть мову: UA / RU / EN

3d зйомка квартир та будинків на продаж у Києві, як вигідно показати вашу нерухомість

Віртуальний тур для продажу нерухомості – сучасний, зручний, інтерактивний інструмент реклами. Демонстрація virtual tour в інтернеті не лише підвищує довіру клієнтів, а й привертає додатковий інтерес. 3д панорама відтворюються як на ноутбуках та ПК, так і на мобільних пристроях сучасного типу.


Нові роботи з портфоліо


3D-тур надає можливість розмістити усю необхідну інформацію в одному місці.

  1. План квартири та об’єм кімнат
  2. Стан об'єкта
  3. Ремонт, меблювання
  4. Наявність побутової техніки
  5. Вид з вікна

Ціни

  • 1 кімнатна квартира – 1.000 грн.
  • 2 кімнатна квартира – 2.000 грн.
  • 3 кімнатна квартира – 3.000 грн.

3D-тур дає максимально вичерпну інформацію та працює на вас у будь-який час доби

Замовити 3D-тур

foto
Пишіть або телефонуйте, відповім на ваші запитання


 
(096) 529-58-51
icon viber (096) 529-58-51
icon telegram (096) 529-58-51

Якщо вас цікавить питання 3d зйомка квартир і будинків на продаж, як вигідно показати вашу нерухомість, то фахівець 360 Expert з радістю дасть відповіді на всі ваші питання і підкаже найбільш оптимальний варіант.

Замовити розробку 3D-туру у місті Київ можна за допомогою телефонного дзвінка. Натомість ваша нерухомість отримає якісну презентацію та візуалізацію в максимально стислий термін, ціна ж відрізняється доступністю демократичністю.

Якщо і у вас є для продажу будинок, котедж або квартира, то 3d зйомка здатна створити ефект присутності, залучення в те, що відбувається на екрані при перегляді, а, отже, підвищеного інтересу покупця до нерухомості.

Фотозйомка здатна позитивно вплинути на рішення клієнта, оскільки дозволяє детально розглянути інтер'єр об'єкта нерухомості, прогулятися територією, заглянути в усі кімнати та інші приміщення, не встаючи з крісла.

Ваше оголошення з 3d зйомкою буде вигідно відрізнятися від інших: потенційні орендарі та покупці зможуть керувати переглядом, наближаючи або віддаляючи об'єкти, а також переходячи від однієї кімнати до іншої. Інтерактивна 3д панорама - оригінальний інструмент візуалізації, який здатний дати клієнту справжнє уявлення про будь-який об'єкт нерухомості. 360 Expert гарантує професійний підхід.

Якісний віртуальний 3д тур - результат об’єднання фотографій, веб-дизайнеру, програмування, а також чіткого розуміння ідеї клієнта.

Працюйте з професіоналом – результат не змусить себе довго чекати!


Клієнти

kfcaskonamielektemamamiakrvglassosmart livingeco lavkafargoapteka dobrogo dnyamonopizzabila romashkaprofgroupbbq24scarbnicafavor parksmeglumidentlucky look