(066) 714-03-88 | Оберіть мову: UA / RU / EN

Створення віртуальних турів для нерухомості, офісів, панорамна зйомка 360

Один з найбільш зручних сучасних способів показу нерухомості для оренди або продажу - це віртуальний тур. Фото на 360 градусів здатне створювати повний ефект присутності також за рахунок того, що панорама здаватиметься повноцінним та динамічним простором. 360 Expert рекомендує: у всіх сферах, де потрібна точна візуалізація об'єкта, панорамна зйомка знайде своє застосування як оптимальний спосіб яскравої презентації.


Нові роботи з портфоліо


3D-тур надає можливість розмістити усю необхідну інформацію в одному місці.

  1. План квартири та об’єм кімнат
  2. Стан об'єкта
  3. Ремонт, меблювання
  4. Наявність побутової техніки
  5. Вид з вікна

Ціни

  • 1 кімнатна квартира – 1.000 грн.
  • 2 кімнатна квартира – 2.000 грн.
  • 3 кімнатна квартира – 3.000 грн.

3D-тур дає максимально вичерпну інформацію та працює на вас у будь-який час доби

Замовити 3D-тур

foto
Пишіть або телефонуйте, відповім на ваші запитання


 
(096) 529-58-51
icon viber (096) 529-58-51
icon telegram (096) 529-58-51

Погодьтеся, за звичайними фото не завжди можна скласти повне уявлення про квартиру чи офіс. Тим більше, якщо Ви збираєтеся продавати будинок, деталі інтер'єру повинні виділятися яскраво, а картинка повинна передавати як кожен куточок та загальну атмосферу житла. Створення такого віртуального туру – величезна економія часу! Ви зможете продемонструвати нерухомість, яку продаєте, кожному зацікавленому покупцю, не витрачаючи час на очікування та розмови. Таким чином, замовивши створення панорамної зйомки у 360 Expert, Ви зможете вигідно та швидко продати чи здати в оренду квартиру чи будинок!

Така ж сама справа з іншими об'єктами нерухомості, наприклад, офісами. Замовивши віртуальний тур офісу, Ви зможете працювати ефективніше, адже за короткий проміжок часу можна повністю продемонструвати кілька об'єктів - і це без виснажливих поїздок містом та пробками.

Фантазію під час створення панорами ніхто не обмежує, а програмне забезпечення, з яким працює 360 Expert, дозволяє реалізовувати все задумане Вами у проекті! А для того, щоб переглянути Ваш віртуальний тур, потрібний лише доступ до Інтернет-мережі.

Створюючи фото на 360 градусів, 360 Expert завжди враховує індивідуальні побажання кожного клієнта. Тому можете бути впевнені у якості та часі виконання вашого замовлення у місті Київ.

За допомогою панорамної зйомки можна вирішити відразу кілька важливих питань щодо презентації нерухомості або проекту: візуальне подання, прив'язка приміщень до карти місцевості, зручний спосіб передачі потрібної інформації, створення віртуальної карти.

Важлива перевага застосування віртуальних турів – у зручності та швидкості передачі інформації: така віртуальна подорож точно не залишиться непоміченою у потенціальних клієнтів!


Клієнти

kfcaskonamielektemamamiakrvglassosmart livingeco lavkafargoapteka dobrogo dnyamonopizzabila romashkaprofgroupbbq24scarbnicafavor parksmeglumidentlucky look