(066) 714-03-88 | Оберіть мову: UA / RU / EN

Віртуальний тур ціна, що треба знати перед замовленням

Віртуальний тур - один із найсучасніших способів візуалізації, що дозволяє показати зацікавленій людині навколишню дійсність з максимальною деталізацією. За своєю суттю, 3d тур є сукупністю фотографій формату 360°, які об'єднуються точками переходів - це дозволяє демонструвати віртуальне «пересування» по об'єкту.

360 Expert виконає зйомку таким чином, щоб було видно всі необхідні особливості приміщення. Ви можете самостійно замовити порядок огляду та зйомки тих деталей інтер'єру, які є важливими саме для вас.


Нові роботи з портфоліо


Ціни від 2.000 грн.

3D-тур дає максимально вичерпну інформацію та працює на вас у будь-який час доби

Замовити 3D-тур

foto
Пишіть або телефонуйте, відповім на ваші запитання


 
(096) 529-58-51
icon viber (096) 529-58-51
icon telegram (096) 529-58-51

Панорама формату 360° позбавить вас не потрібних та частих виїздів для огляду об'єкта. Ви зможете оцінити стан елітної нерухомості та отримати необхідну інформацію про екстер'єр будинку у будь-який час доби, без додаткової зустрічі з власником.

У 360 Expert ви зможете замовити аерофотозйомку панорами на 360 градусів, що надасть можливість оглянути територію готелю чи ресторанного комплексу з висоти пташиного польоту.

Віртуальний тур ціна, що треба знати перед замовленням: важливо розуміти, що кінцева вартість залежить від професійних якостей виконавця, наявності необхідного обладнання, вміння швидко обробити та скомпонувати матеріал у повноцінний 3d тур.

Ціна віртуального туру в місті Київ може значно відрізнятись у різних виконавців. Для простоти орієнтації замовника ми вказуємо ціну за одне фото формату 360° (точку огляду), що дозволяє клієнту самостійно визначитись, скільки точок огляду необхідно включити до 3d туру.

Панорама на 360 градусів надає можливість прогулятись по всіх куточках ресторану, що зацікавив, розглянути всі дрібні деталі інтер'єру, а також розмістити даний тур на карті Google.

3d тур дозволяє оглянути готель, котедж або ресторан потенційному клієнту так, що у нього створюється ефект повної присутності.

Як показує практика, створення віртуальних турів – інвестування у бізнес. Воно не вимагає ні великих витрат, ні тривалого часу. 3d тур зарекомендував себе як ефективний інструмент презентації нерухомості та привернення уваги клієнтів, що дозволяє здійснити прогулянку по квартирі, будинку або офісу за кілька хвилин, не встаючи при цьому з крісла.

Наявність віртуального туру здатна збільшити інтерес та престиж до вашого закладу.


Клієнти

kfcaskonamielektemamamiakrvglassosmart livingeco lavkafargoapteka dobrogo dnyamonopizzabila romashkaprofgroupbbq24scarbnicafavor parksmeglumidentlucky look