(066) 714-03-88 | Оберіть мову: UA / RU / EN

Створення віртуальних турів та панорам на 360 градусів у Києві

Віртуальний тур - це унікальний спосіб відображення навколишнього інтер'єру за допомогою панорамних фотографій. Замовляйте віртуальний тур у 360 Expert та Ви отримаєте новий інструмент, який приверне більшу увагу клієнтів. Панорама на 360 градусів дозволяє здійснювати переходи з однієї кімнати до іншої, використовувати інтерактивні елементи, фонову музику, плани навігації, посилання на сайти та контактну інформацію тощо.


Нові роботи з портфоліо


Ціни від 2.000 грн.

3D-тур дає максимально вичерпну інформацію та працює на вас у будь-який час доби

Замовити 3D-тур

foto
Пишіть або телефонуйте, відповім на ваші запитання


 
(096) 529-58-51
icon viber (096) 529-58-51
icon telegram (096) 529-58-51

Огляд панорами на 360 градусів дозволяє детально ознайомитися з розташуванням об'єкта на місцевості в місті Київ, так і з внутрішнім інтер'єром, плануванням приміщень (наприклад, в готелі, офісі, ресторані).

За допомогою віртуального туру Ви зможете переміщуватися з однієї точки об'єкта в іншу, оцінюючи усі потрібні деталі, розглядаючи все, що Вас зацікавить. Практично можна створити будь-який віртуальний тур за побажаннями клієнта.

360 Expert у найкоротші терміни проведе створення віртуального туру необхідного приміщення (досконало передаючи при цьому розташування та стилістику кімнат), та екстер'єру будівлі, вулиці та навіть міста.

Замовити віртуальний тур дуже просто – варто лише звернутися до 360 Expert. Оперативність та якість створення панорами не залишать сумнівів у правильності вибору виконавця, а ціна стане приємним бонусом.

Переваги віртуальних турів та високоточних панорам на 360 градусів безперечні: високий рівень деталізації об'єктів, якість, легкість розміщення готових панорам, можливість створення інтерактивних підказок, точок навігації на віртуальному турі, можливість прив'язки до карти місцевості.

Панорама внутрішнього інтер'єру приміщень - чудовий спосіб передати атмосферу та розташування кімнат. Замовляючи готові фото панорами 360 градусів, пам'ятайте, що вже на основі них можна створювати якісні віртуальні тури, ціни на які Вас точно не залишать байдужими!

Використовуючи віртуальний тур 360 градусів, а також інтерактивні елементи в ньому, Ви легко зможете презентувати ваш бізнес відвідувачам або покупцям.


Клієнти

kfcaskonamielektemamamiakrvglassosmart livingeco lavkafargoapteka dobrogo dnyamonopizzabila romashkaprofgroupbbq24scarbnicafavor parksmeglumidentlucky look