(066) 714-03-88 | Оберіть мову: UA / RU / EN

Створення віртуальних турів для готелів, ресторанів та кафе

Віртуальний тур легко та швидко приведе до Вашого закладу безліч зацікавлених відвідувачів, а це відразу ж позитивно позначиться на рейтингу. Технологія створення віртуального туру допоможе Вам досягти максимальної ефективності при презентації своїх об'єктів. Замовити панораму по ресторану надзвичайно просто: достатньо зателефонувати у 360 Expert, позначити час і місце, а все інше - вже справа рук професіонала.


Нові роботи з портфоліо


Ціни від 2.000 грн.

3D-тур дає максимально вичерпну інформацію та працює на вас у будь-який час доби

Замовити 3D-тур

foto
Пишіть або телефонуйте, відповім на ваші запитання


 
(096) 529-58-51
icon viber (096) 529-58-51
icon telegram (096) 529-58-51

Віртуальний тур – дуже ефективний сучасний прийом створення високоточних фотопанорам. Віртуальні тури для готелів, де потенційні постояльці зможуть переглядати номери, готуючись у відпустку або у ділову поїздку. Розміщення на сайті або запис на диски з фото на 360 градусів легко можуть стати рекламою Вашого ресторану!

Крім того, замовивши диски з панорамою, далі їх можна презентувати потенційним клієнтам на виставках та інших подібних заходах як унікальний роздатковий матеріал. Отримавши подібний презент, клієнт зможе у будь-який зручний для себе час ознайомитись з інтер'єром Вашого кафе, а також детально вивчити всі пропозиції. 360 Expert гарантує, що створений віртуальний тур не вирушить у найближчий бак для сміття, як це зазвичай відбувається з буклетами і брошурами, а обов'язково буде переглянутий! Створення віртуального туру (по суті, яскравої електронної презентації) та запис на цифровий носій стане найкращою візитною карткою Вашого бізнесу! Ваш готель за допомогою віртуального тупу зможе більш яскраво продемонструвати інтер'єр приміщень.

При створенні панорам використовуються зображення, що створюються із сотень кадрів, що зняті окремо за допомогою високоякісної професійної техніки.

Замовити у свій ресторан зйомку віртуального туру дуже легко: достатньо зв'язатися з 360 Expert, а про все інше подбаємо вже ми!

Сфера застосування фото на 360 градусів дуже різноманітна, проте мета залишається однаковою: максимальна деталізація об'єкта зйомки. А в ресторані важливо передати не тільки атмосферу інтер'єру, а й аромат страв.

Технологія віртуального туру дозволяє створювати захоплюючу віртуальну подорож Вашим готелем у місті Київ, залучаючи тим самим додаткових постояльців та клієнтів!


Клієнти

kfcaskonamielektemamamiakrvglassosmart livingeco lavkafargoapteka dobrogo dnyamonopizzabila romashkaprofgroupbbq24scarbnicafavor parksmeglumidentlucky look